WhatsApp
Yükleniyor...

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO NEDİR?

İngilizce’deki “Search Engine Optimization” kelimelerinin kısaltmasından oluşan SEO, dijital pazarlamanın en önemli alanlarından biridir.

SEO-evrenler bilisim-mersin web tasarım

Türkçe’de “Arama Motoru Optimizasyonu” olarak ifade edilen SEO, sitenizin,

 

internet üzerinden arama yapan kullanıcıların aradıkları içeriklere dair en alakalı ve doğru verileri bulmalarını sağlayan arama motorlarının sıralama kriterlerine uygun bir şekilde optimize edilmesi süreçlerinin tamamıdır. Sitenizin, diğer siteler arasından sıyrılarak kullanıcılara getirilmesi açısından büyük önem taşıyan SEO işlemi, sitenizi Google ve diğer arama motorlarının sıralama kriterlerine uyumlu hale getirir.
 
evrenler-bilisim-seo-calisması-profesyonel-seo
 

Profesyonel SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO çalışması yalnızca belirli kelimelerde sıralama yükseltmenin ötesinde bir süreçtir. SEO’nun amacı kullanıcıların yaptıkları sorgulara göre en doğru bilgi ve hizmeti verebilmektir. Evrenler Bilişim olarak SEO hizmeti verdiğimiz firmalara en yararlı olacak içeriği, arama motorlarının teknik anlamda bu içeriğe daha kolay ulaşabilmesini ve içeriğin kalitesini arttırmak için bağlantı iyileştirmeleri gerçekleştiriyoruz.

 

Dünyanın dört bir yanında markaları büyütüyoruz

 

Algoritmalar ile dijital pazarlama kararları veren ve uygulayan SEO sistemi